About Expo-2016 ANTALYA

World Botanic EXPO-2016 will be organized in Antalya.  

Expo 2016 Antalya Presentation Film : 

Expo2016 other WEB PAGE–> http://expo2016antalyadotcom.wordpress.com/

_____________________________________________________

General Information on ANTALYA

Area: 20.723 km2

Population: 2.043.482 (2011):  1.450.209 of this population live in the centre of the province and counties, while 719.410 of this population live in the villages.

Geographical Location: Antalya which is located on the south of Turkey is a tourism destination with its centre on the Mediterranean Sea coast. Antalya is surrounded by the Burdur, Isparta, Konya Provinces on the North; Karaman, Mersin provinces on the East and Muğla on the West. There is Mediterranean Sea on the South. Antalya coast of Turkish Riviera reaches to 630 km long.

Source: http://www.antalya.gov.tr/icerik/13/200/en.htm

Advertisements

2 thoughts on “About Expo-2016 ANTALYA

 1. Değerli Yetkili;

  Bu emaili tarafınıza göndermemizin nedeni sizlere şirketimiz hakkında bilgi vermek, bizi daha yakından tanımanızı sağlamak ve değerli şirketiniz ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmektir.

  Firmamız TECNOPAISAJES CONSULTORES, Turizm, Peyzaj Tasarımı, Yaşam Alanları, İç – Dış Mekan Tasarımı ve Çevre Düzenleme konularında profesyonel hizmet vermektedir. 1993’den beri, 175’den fazla Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya’da gerek özel, gerekse yerel turistik alanların; golf sahaları, binicilik alanları, lüks yasam merkezleri, tematik parklar, eğlence parkları ve halka açık yaşam alanları gibi çeşitli projelere imza atmıştır.

  Firmamız dizaynlarında ‘‘sürdürülebilirlik’’ temasını kendine hedef alarak bu alanda öncülük etmektedir. Sürdürülebilirlik bizim için :
  -Yenilenebilir enerjilerin kullanılmasını (rüzgar, güneş, hidrolik).
  -Çevreye uyum sağlayan bahce düzenlemeleri (bitki örtüsü, renkler, yapısı ve formunu koruma)
  -Su gereksinimi az olan, az bakım gerektiren ve maliyeti düşük projeler üretmek.

  Uzman Faaliyet Alanlarımız:
  -Her türlü otel, lüks konut, golf alanları ve binicilik sahaları için proje oluşturma.
  -Her türlü turistik alanlar için yapılacak projelerde danışmanlık ve finansal destek sağlama.
  -Bahçe düzenleme, iç mekan tasarımı ve model yartama.

  Firmamız TECNOPAISAJES CONSULTORES uluslararası GOLF GROUP ile birlikte birçok başarılı projeye imza atmaktadır. Kuzey Amerikalı Forrest Richardson’un dizaynını yaptıgı Amerika, Meksika, İsveç ve Bulgaristan’da 75’den fazla projesi bulunmaktadır. Amerikan Golf Tasarımcılar Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve çok sayıda kitap ve profesyonel dergilerde makaleler yazmaktadır.

  ‘‘Firmamızın öncelikli hedefi, çalıştığımız mekanlarda sürdürülebilirliğin devamını sağlamak, yaşam kalitesini, sosyal kosulları daha kaliteli hale getirmek ve yerleşik ekonomiye katkı sağlayabilmek firmamızın temel hedeflerindendir.’’ (Şirket Kurucusu Jesús de Vicente ).

  ‘‘Aynı zamanda sizlere güncel olarak hayata geçirmeye başladığımız devlet tarafından desteklenen, yerel üyeleri olan çeşitli uluslararası turistik projelerimize sizleri, gerek yatırımcı, gerek finansal ve teknolojik destek sağlamaya davet etmek istiyoruz. İspanya’da, Amerika’da (Meksika, Kosta Rika, Arjantin, Brezilya, Küba), Afrika’da (Zimbabve, Mozambik ve Senegal’ deki projelerimiz, resmi olarak devlet tarafından desteklenmektedir. Fas ve Gana’da ki projelerimiz ise özel şirketlerin desteği ile yürütülmektedir.) Orta Doğu’da, Abu Dabi ve Suudi Arabistanda çeşitli uluslararası turistik projeler geliştiriyoruz.Bu projelerimizden herhangi birine katılmak için lütfen daha detaylı bilgi istemekten çekinmeyiniz.’’

  Daha fazla bilgi için: http://www.tecnopaisajesconsultores.net
  İletişim adresimiz: turkey@tecnopaisajesconsultores.net

  Saygılar,
  Jesus de Vicente
  Genel Müdür
  +34696428231

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s